KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8066092

nr 806 6092

Kolteckning

Tidigt 1800-tal, lekande barn, motivets mått: 39x30, samtida ram

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 4 februari 2013
kl 20:24:22